аддзела па адукацыі Пружанскага райвыканкама
Беларусь Библиотечная
Книга Беларуси XIV-XVIII веков
Могилевский институт МВД Республики Беларусь
Архивы
Яндекс.Метрика

РАСПИСАНИЕ ЗАНЯТИЙ; РАСПИСАНИЕ ЗВОНКОВ

Расклад вучэбных заняткаў на ІІ паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

1 — 4 класы

 званкі 1 кл. 2 кл. 3 кл. 4 кл.

Панядзелак

 1. 9.00-9.45

2. 9.55-10.40

3. 11.00-11.45

4. 12.00-12.45

5. 12.55-13.40

6. 13.55-14.40

7. 14.50-15.35

1. выяўл. мастацтва

2. матэматыка

3. музыка

4. прац. навучанне

1. музыка

2. матэматыка

3. фіз.культура і зд.

4. русский язык

1. выяўл. мастацтва

2. ням. мова

3. русский язык

4. матэматыка

5. прац. навучанне

1.выяўл.мастацтва

2. русский язык

3. матэматыка

4. ням. мова

5. прац.навучанне

Аўторак

1.    9.00 — 9.45

2.    9.55-10.40

3.  11.00-11.45

4.  12.00-12.45

5.  12.55-13.40

6.  13.55-14.40

7.  14.50-15.35

1. навуч. грам. (пісьмо)

2. фіз. культура і зд.

3. матэматыка

4. навуч. грам. (чыт.)

1. літ. чыт.

2. бел. мова

3. матэматыка

4. асн. бясп. жыццядз.

1. гадзіна зд. і спорту

2. русский язык

3. матэматыка

4. ням. мова

5. русская лит.

6. музыка

1. гадзіна зд. і спорту

2. матэматыка

3. русский язык

4. русская лит.

5. чалавек і свет

6. музыка

Серада

1.    9.00 — 9.45

2.    9.55-10.40

3.  11.00-11.45

4.  12.00-12.45

5.  12.55-13.40

6.  13.55-14.40

7.  14.50-15.35

1. выяўл. мастацтва

2. матэматыка

3. навуч. грам. (пісьмо)

4. навуч. грам. (чыт.)

1. русская лит.

2. матэматыка

3. гадзіна зд. і спорту

4. русский язык

5. выяўл. мастацтва

1. бел. літ.

2. матэматыка

3. бел. мова

4. фіз. культура і зд.

5. чалавек і свет

1. бел. мова

2. матэматыка

3. ням. мова

4. фіз. культура і зд.

5. бел. літ.

Чацвер

1.    9.00 — 9.45

2.    9.55-10.40

3.  11.00-11.45

4.  12.00-12.45

5.  12.55-13.40

6.  13.55-14.40

7.  14.50-15.35

1. гадзіна зд. і спорту

2. русский язык

3. навуч. грам. (пісьмо)

4. навуч. грам. (чыт.)

1. літ. чыт.

2. бел. мова

3. матэматыка

1. асн. бясп. жыццядз.

2. ням. мова

3. русский язык

4. русская лит.

1. ням. мова

2. бел. мова

3. бел. літ.

4. асн. бясп. жыццядз.

Пятніца

1.    9.00 — 9.45

2.    9.55-10.40

3.  11.00-11.45

4.  12.00-12.45

5.  12.55-13.40

6.  13.55-14.40

7.  14.50-15.35

1. чалавек і свет

2. фіз.культура і зд

3. матэматыка

1. русская лит.

2. русский язык

3. фіз.культура і зд.

4. чал. і свет

5. прац. навучанне

1. бел. літ.

2. бел. мова

3. матэматыка

4. фіз.культура і зд.

1. русская лит.

2. русский язык

3. матэматыка

4. фіз.культура і зд.

5 — 8 класы

5 кл. 6 кл. 7 кл. 8 кл.
1. бел. літ.

2. бел. мова

3. матэматыка

4. фіз. культура і зд.

5. чалавек і свет

6. мастацтвва

1. бел. літ.

2. бел. мова

3. матэматыка

4. біялогія

5. ням. мова

6. гадзіна зд. і спорту

1. геаграфія

2. матэматыка

3. мастацтва

4. бел. мова

5. гісторыя

6. гадзіна зд. і спорту

1. хімія

2. фіз. культура і зд.

3. бел. мова

4. гісторыя

5. матэматыка

6. русская лит.

1. гісторыя

2. ням. мова

3. матэматыка

4. гадзіна зд. і спорту

5. русский язык

6. русская лит.

 1. русская лит.

2. русский язык

3. мастацтва

4. матэматыка

5. фіз. культура і зд.

6. гісторыя

7. інфарматыка (І)

 1. фізіка

2. біялогія

3. бел. літ.

4. матэматыка

5. ням. мова

6. фіз. культура і зд.

7. гісторыя

 1. ням. мова

2. мастацтва

3. русская язык

4. русская лит.

5. матэматыка

6. біялогія

7. геаграфія

1. матэматыка

2. прац. навучанне

3. бел. мова

4. ням. мова

5. бел. літ.

1. матэматыка

2. ням. мова

3. бел. літ.

4. бел. мова

5. прац. навучанне

6. прац. навучанне

1. бел. літ.

2. бел. мова

3. прац. навучанне

4. прац. навучанне

5. матэматыка

6. русский язык

7. інфарматыка (І)

1. бел. мова

2. бел. літ.

3. матэматыка

4. фізіка

5. ням. мова

6. гадзіна зд. і спорту

7. прац. навучанне

1. бел. мова

2. матэматыка

3. русская лит.

4. русский язык

5. фіз. культура і зд.

1. гісторыя

2. бел. мова

3. матэматыка

4. фіз. культура і зд.

5. русский язык

1. русская лит.

2. русский язык

3. хімія

4. матэматыка

5. ням. мова

1. біялогія

2. хімія

3. гісторыя

4. фізіка

5. матэматыка

1. ням. мова

2. гісторыя

3. русский язык

4. матэматыка

5. асн. бясп. жыцядз.

1. русская лит.

2. русский язык

3. ням. мова

4. матэматыка

5. інфарматыка (ІІ)

6. геаграфія

1. інфарматыка (ІІ)

2. біялогія

3. фізіка

4. ням. мова

5. фіз. культура і зд.

6. матэматыка

1. фіз. культура і зд.

2. матэматыка

3. геаграфія

4. русский язык

5. ням. мова

6. інфарматыка

9, 11 класы

9 кл. 11 кл.
1. фіз. культура і зд.

2. хімія

3. ням. мова

4. матэматыка

5. бел. літ.

6. геаграфія

1. ням.мова

2. геаграфія

3. хімія

4. матэматыка

5. фіз. культура і зд.

6. бел. літ.

 1. бел. літ.

2. бел.  мова

3. матэматыка

4. гісторыя

5. фізіка

6. ням. мова

 1. біялогія

2. фізіка

3. ням. мова

4. бел.  мова

5. бел. літ.

6. матэматыка

 1. прац. навучанне

2. матэматыка

3. русская лит.

4. русский язык

5. грамадазнаўства

6. гадзіна зд. і спорту

7. біялогія

 1. русская лит.

2. русский язык

3. фізіка

4. гісторыя

5. мед. падр. /дапр. падр.

6. прац. навучанне

7. фіз. культура і зд.

 1. матэматыка

2. біялогія

3. фіз. культура і зд.

4. хімія

5. фізіка

6. русский язык

 1. хімія

2. грамадазнаўства

3. матэматыка

4. ням. мова

5. прац. навучанне

6. гадзіна зд. і спорту

 1. бел. мова

2. ням. мова

3. інфарматыка (І)

4. гісторыя

5. матэматыка

6. мастацтва

7. інфарматыка (ІІ)

 1. біялогія

2. інфарматыка (І)

3. гісторыя

4. інфарматыка (ІІ)

5. матэматыка

6. астраномія

7. прац. навучанне

1. прац. навучанне

2. прац. навучанне

3. прац. навучанне

Расклад пазакласнай дзейнасці на ІІ паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

№ урока

Час

Назва Удзельнікі
Панядзелак 4. 12.00-12.45

7. 14.50-15.35

8. 15.45-16.30

ГКП

Група па лёгкай атлетыцы

Група па лёгкай атлетыцы

8 кл.

4 — 7 кл.

6, 8 — 11 кл.

Аўторак 0. 08.30-08.50

7. 14.50-15.35

Інфармацыйная гадзіна

ГКП

1 — 9, 11 кл.

11 кл.

Серада 5. 12.55-13.40

6. 13.55-14.40

8. 15.45-16.30

 

Класная гадзіна

Гурток «Умелыя ручкі»

Група па валейболе (2-я серада)

Гурток «Гаспадынька»

1 кл.

2 — 4 кл.

7 — 9, 11 кл.

3 — 8, 10 кл.

Чацвер 0. 08.05-08.50

4. 12.00-12.45

5. 12.55-13.40

6. 13.55-14.40

7. 14.50-15.35

 

8. 15.45-16.30

Гурток «Звонкія галасы»

Класная гадзіна

Класная гадзіна

ГКП

Класная гадзіна

Гурток «Умелыя ручкі»

ГКП

ГКП

Група па лёгкай атлетыцы (2-гі чацвер)

 

1, 3 — 6 кл.

2 кл.

3, 5, 6, 7 кл.

3 кл.

8, 9, 11 кл.

2 — 4 кл.

7 кл.

9 кл.

3 — 9, 11 кл.

 

Пятніца 5. 12.55-13.40

6. 13.55-14.40

7. 14.50-15.35

ГКП

ГКП

ГКП

4 кл.

5 кл.

7 кл.

Субота 1. 09.00-09.45

 

2. 09.55 — 10.40

 

3. 10.45 — 11.30

4. 11.40-12.25

 

5. 12.30-13.15

Выхаваўчыя мерапрыемствы

Група па лёгкай атлетыцы

Выхаваўчыя мерапрыемствы

Гурток «Здаравячок»

Гурток «Звонкія галасы»

Гурток «Юны біёлаг»

Група па валейболе

Драматычны гурток

1 — 4 кл.

5 — 9, 11 кл.

5 — 9, 11 кл.

2 — 4 кл.

1, 3 — 6 кл.

5 — 7 кл.

7 — 9, 11 кл.

7 — 10 кл.

 

Расклад званкоў

1 урок   09.00 — 09.45

2 урок   09.55 — 10.40

3 урок   11.00 — 11.45

4 урок   12.00 — 12.45

5 урок   12.55 — 13.40

6 урок   13.55 — 14.40

7 урок   14.50 — 15.35