аддзела па адукацыі Пружанскага райвыканкама
Беларусь Библиотечная
Книга Беларуси XIV-XVIII веков
Могилевский институт МВД Республики Беларусь
Архивы
Яндекс.Метрика

КАНИКУЛЫ

План выхаваўчай работы на канікулы

30.03.2020 – 05.04.2020

п/п

Дата Час/месца

правядзення

Мерапрыемствы Удзельнікі (класы) Адказны
1 30.03 — 05.04 Прафілактычная акцыя «Карысныя канікулы» 1 — 11 Нам. дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце, педагог сацыяльны
2 30.03 12.00 каб.№ 14 Конкурсная праграма “Свет казак Г. Х. Андэрсэна” 1, 2 Бяляева І.Р.
3 30.03 14.00 бібліятэка Віктарына “У свеце цікавага” 3, 4 Каляда А.Г.
4 31.03 10.00 каб.№ 4 Матэматычны турнір “У лабірынце лікаў” 1, 2 Коверзнева І.М.
5 31.03 10.00 каб.№ 10 Выпуск лістовак “Здаровы я – здаровая краіна” 8 – 9, 11 Граб В.М.
6 31.03 11.00 каб.№ 16 Інтэлектуальная гульня “Дзеці новага пакалення” 3, 4 Ханіла І.В.
7 31.03 10.00 пляцоўка па ПДР Практычны занятак “Захоўвай і выконвай правілы дарожнага руху” 5 – 7 Хільковіч І.М.
8 31.03 11.00 каб.№ 3 Экалагічны турнір “Па лясных сцяжынках” 5 – 7 Жырыкава Н.І.
9 31.03 12.00 каб.№ 8 Творчая піянерская майстэрня ”Цуды сваімі рукамі” 5 – 7 Каляда А.Г.
10 31.03 11.00 каб.№ 5 Інтэлектуальная гульня “Рознакаляровы свет здароўя” 8 – 9, 11 Вашчук А.В.
11 01.04 10.00 каб.№ 16 Экалагічная гульня “Свет без адходаў” 1, 2 Ханіла І.В.
12 01.04 10.00 каб.№ 2 Тэлекалаж “Ералаш прадстаўляе” 3, 4 Тарасава М.Б.
13 01.04 10.00 каб.№ 3 Гумарыстычнае асарці “Смяшынка жыве побач” 5 – 7 Жырыкава Н.І.
14 01.04 10.00 каб.№ 7 Літаратурная квэст-гульня “Для тых, хто многа ведае” 8, 9 Семянчук В.М.
15 01.04 11.00 каб.№ 8 Бліц-турнір “Наркотык. Ці трэба яму давяраць?” 9, 11 Арабей А.Я.
16 02.04 10.00 пляцоўка па ПДР Практычны занятак “Берегите руки, ноги, не шалите на дороге” 1 – 4 Бяляева І.Р.
17 02.04 10.00 каб.№ 11 Дзелавая гульня “Дзень яднання народаў Беларусі і Расіі” 5 – 7 Менжынская Г.А.
18 02.04 10.00 каб.№ 10 Гадзіна зносін “Дзве сястры – Беларусь і Расія” 8 – 9, 11 Граб В.М.
19 02.04 11.00 пляцоўка па ПДР Практыкум “Правілы дарожныя патрэбна ведаць кожнаму” 8 – 9,11 Семянчук В.М.
20 02.04 11.00 каб.№ 4 Гульня-падарожжа “Сяброўства паміж Беларуссю і Расіяй” 1, 2 Коверзнева І.М.
21 02.04 12.00 каб.№ 4 Гадзіна чытання. Чытаем кнігу разам “Падарожжа па гарадах-героях”  (да 75-годдзя Перамогі) 3, 4 Каляда А.Г.
22 03.04 10.00 каб.№ 2 Гульнёвая праграма “Гэтыя цікавыя жывёлы” 3. 4 Тарасава М.Б.
23 03.04 11.00 Экскурсія ў лес “Вясна ідзе! Вясне

дарогу”

1,2 Коверзнева І.М.
24 03.04 10.00 каб.№ 11 Пазнавальная гульня “Беларусь – мая Радзіма” (да 75-годдзя Перамогі)  7, 8 Менжынская Г.А.
25 03.04 11.00 каб.№ 5 Турнір па кіберспорту “Nomber 1” 5, 6 Хільковіч І.М.
26 03.04 10.00 каб.№ 5 Гульня-віктарына “Беларусь – мой родны край” (да Года малой радзімы) 11 Вашчук А.В.
27 03.04 11.00 каб.№ 8 Аперацыя “Абеліскі” актыў БРПА Каляда А.Г.
28 04.04 10.00 каб.№ 8 Квэст “У пошуках скарбаў прыроды”   1 – 4 Коверзнева І.М.
29 04.04 10.00 Экалагічная акцыя “Будзь прыродзе сябрам” (уборка лесу ад бытавога смецця) 5 – 9 Семянчук В.М.
30 04.04 11.00 бібліятэка Кніжная паліца “Беларускія пісьменнікі аб прыродзе” 5 – 9 Каляда А.Г.

Расклад работы гурткоў і спартыўных секцый на канікулах з 30.03.2020 па 04.04.2020

Дзень тыдня Назва

гуртка, секцыі

Час і месца правядзення Удзельнікі (клас) Адказны
Панядзелак драматычны гурток 12.00 – 12.45

каб. № 5

7 – 9, 11 Вашчук А.В.
група па лёгкай атлетыцы 12.00 – 12.45

13.00 – 13.45

3 – 7

7 – 9, 11

Шаршуновіч Л.І.
Серада група па валейболе 12.00 – 12.45 7 – 9, 11 Шаршуновіч Л.І.
гурток “Умелыя ручкі” 11.00 – 11.45

12.00 – 12.45

каб. № 2

2 – 4 Тарасава М.Б.
Гурток “Гаспадынька” 12.00 – 12.45

каб. № 17

3 – 8, 11 Ханіла В.С.
Чацвер гурток “Звонкія галасы” 12.00 – 12.45

каб. № 5

1 – 6 Бяляева І.Р.
Субота група па лёгкай атлетыцы 09.00 – 09.45

1,3,4 субота

3 – 9 Шаршуновіч Л.І.
Гурток “Здаравячок” 9.55 – 10.40 2 – 4 Тарасава М.Б.
гурток “Звонкія галасы” 10.45 – 11.30

каб. № 5

1 – 6 Бяляева І.Р.
гурток “Юны біёлаг” 10.50 – 11.35

каб. № 10

5 – 8 Граб В.М.
група па валейболе 10.50 – 11.35 7 – 9, 11 Шаршуновіч Л.І.
драматычны гурток 11.45 – 12.30

каб. № 5

7 – 9, 11 Вашчук А.В.

Графік занятасці гімнастычнай залы на веснавыя канікулы з 30.03.2020 па 04.04.2020

Дата Урок Клас Мерапрыемствы Адказны
30.03 4 3 – 6 Група па лёгкай атлетыцы Шаршуновіч Л.І.
5 7 – 11 Група па лёгкай атлетыцы Шаршуновіч Л.І.
6 2 – 4 Рухомая гульня “3-ці лішні” Шаршуновіч Л.І.
7 7 – 9, 11 Спаборніцтвы па валейболе Шаршуновіч Л.І.
31.03 1 1 – 4 Рухомая гульня “Злаві ў сетку” Шаршуновіч Л.І.
3 5 – 7 Спартыўная праграма “Цудоўныя канікулы” Шаршуновіч Л.І.
4 7 – 9 Камандныя спаборніцтвы па піянерболе Шаршуновіч Л.І.
5 7 – 9 Рухомая гульня “3-ці лішні” Шаршуновіч Л.І.
01.04 2      3 – 7 Спартыўная эстафета “Мяч капітану” Шаршуновіч Л.І.
3      5, 6 Конкурсная праграма “Лепшы абаронца” Шаршуновіч Л.І.
4 7 – 9, 11 Група па валейболе Шаршуновіч Л.І.
5 9, 11 Індывідуальныя заняткі па АФП Шаршуновіч Л.І.
6 5 – 7 Індывідуальныя заняткі па лёгкай атлетыцы Шаршуновіч Л.І.
02.04

 

2 5 – 8 Спаборніцтва па шашках  і шахматах Шаршуновіч Л.І.
3 1 – 4 Індывідуальныя заняткі па лёгкай атлетыцы Шаршуновіч Л.І.
4 8, 9, 11 Віктарына “Нашы алімпійцы” Шаршуновіч Л.І.
5    7 – 9, 11 Індывідуальныя заняткі па валейболе Шаршуновіч Л.І.
6 5 – 7 Гульня “Піянербол” Шаршуновіч Л.І.
03.04 2 1 – 4 Рухомая эстафета “Першы я – першая каманда!” Шаршуновіч Л.І.
3 7 – 9, 11 Гульня “Валейбол” Шаршуновіч Л.І.
4 5 – 7 Спартыўная гадзіна “Забаўляльнае падарожжа ў краіну спорту” Шаршуновіч Л.І.
5 11 Індывідуальныя заняткі па АФП Шаршуновіч Л.І.
04.04 1 3 – 9 Група па лёгкай атлетыцы Шаршуновіч Л.І.
2 2 – 4 Гурток “Здаравячок” Шаршуновіч Л.І.
3 3 – 9 Індывідуальныя заняткі па лёгкай атлетыцы Шаршуновіч Л.І.
4 7 – 9, 11 Група па валейболе Шаршуновіч Л.І.
5 9, 11 Індывідуальныя заняткі па лёгкай атлетыцы Шаршуновіч Л.І.

План работы бібліятэкі на канікулы

п/п

Дата Час правядзення Мерапрыемствы Удзельнікі (класы) Адказны

 

1. 30.03 12.00 бібліятэка Віктарына “У свеце цікавага” 1 – 4 Каляда А.Г.
2 30.03 11.00 бібліятэка 210 гадоў з дня нараджэння Ганса Хрысціяна Андэрсэна, вялікага казачніка. Кніжная выстава з віктарынай: “Галоўны з казачнікаў свету” актыў бібліятэкі Каляда А.Г.
3. 01.04 14.00 каб.№ 8 Дзень гумару. Малюем з гумарам “Самая цудоўная музыка – дзіцячы смех” 5 – 7 Каляда А.Г.
4. 02.04 12.00 каб.№4 Гадзіна чытання. Чытаем кнігу разам “Падарожжа па гарадах-героях” 1 – 4 Каляда А.Г.
5. 04.04 11.00 бібліятэка Кніжная паліца “Беларускія пісьменнікі аб прыродзе” 1 – 9, 11 Каляда А.Г.

План работы педагога-арганізатара на канікулы

п/п

Дата Час правядзення Мерапрыемствы Удзельнікі (класы) Адказны

 

1. 31.03 12.00 каб.№ 8 Творчая піянерская майстэрня ”Цуды сваімі рукамі” 5 – 7 Каляда А.Г.
2. 31.03 14.00 каб.№ 16 Акцябрацкі калейдаскоп “Крочы у краіну піянерыю” 3 – 4 Каляда А.Г.
3. 01.04 14.00 каб.№ 15 Піянерская азбука “Вучымся піянерскім справам” актыў “БРПА” Каляда А.Г.
4. 02.04 11.00 каб.№ 5 Паэтычная гадзіна “Пагаворым аб каханні” 8 – 9, 11 Каляда А.Г.
5. 03.04 12.00 Аперацыя “Забота”. Наведванне  састарэлых  Сцяпанавай М.М.,  Бабрук Н.А. атрад “Міласэрнасць” Каляда А.Г.

 

6. 03.04 11.00 Аперацыя “Абеліскі” актыў “БРСМ”, “БРПА” Каляда А.Г.
7. канікулы 10.00 каб.№ 15 Работа па праекту “Вянок славы” піянерскі актыў Каляда А.Г.

Графік занятасці кабінета інфарматыкі на канікулы

30.03.2020 – 05.04.2020

Дата Час Мерапрыемствы Адказны
30.03 10.00 – 11.00 Навучанне рабоце на камп’ютары Вашчук А. В.
11.10 – 11.55 Камп’ютарныя гульні (1 — 4 кл.) Бяляева І. Р.
12.00 – 12.45 Конкурсная праграма “Свет казак Г. Х. Андэрсэна” Бяляева І. Р.
31.03 09.00 – 10.00 Падрыхтоўка настаўнікаў да ўрокаў (па неабходнасці)
10.00 – 10.45 Матэматычны турнір “У лабірынце лікаў” Коверзнева І. М.
10.50 – 11.35 Навучанне рабоце на камп’ютары Ханіла І. В.
12.00 – 12.45 Падрыхтоўка настаўнікаў да ўрокаў (па неабходнасці)
01.04 09.00 – 09.50 Навучанне рабоце на камп’ютары Шут Г. Л.
10.00 – 10.45 Тэлекалаж “Ералаш прадстаўляе” Тарасава М. Б.
11.00 – 12.00 Знаёмства педагогаў з ЭСН Менжынская Г. А.
12.00 – 13.00 Навучанне рабоце на камп’ютары Хільковіч І. М.
02.04 09.00 – 09.50 Навучанне рабоце на камп’ютары Семянчук В.М.
10.00 – 10.45 Дзелавая гульня “Дзень яднання народаў Беларусі і Расіі” Менжынская Г. А.
12.00 – 12.45 Гурток «Звонкія галасы» (1 – 6 кл.) Бяляева І. Р.
03.04 09.00 – 10.00 Навучанне рабоце на камп’ютары Вашчук А. В.
10.00 – 10.50 Гульня-віктарына “Беларусь – мой родны край” (да Года малой радзімы) Вашчук А. В.
11.00 – 11.45 Знаёмства педагогаў з ЭСН Хільковіч І.М.
04.04 09.00 – 10.00 Работа з вучнямі ў прадметным кабінеце (7 кл.) Бяляева І. Р.
10.00 – 10.40 Падрыхтоўка настаўнікаў да ўрокаў (па неабходнасці)
10.45 – 11.30 Гурток «Звонкія галасы» (1 – 6 кл.) Бяляева І. Р.
12.00 – 13.00 Падрыхтоўка настаўнікаў да ўрокаў (па неабходнасці)

План работы педагога сацыяльнага ў час вясенніх канікул

30.03.2020 – 04.03.2020

Дата Час і месца правядзення Мерапрыемствы Класы

(удзельнікі)

1 31.03 11.00 каб.№ 8 Кансультацыя “Як не стаць ахвярай інтэрнету?” 8 – 9
2 01.03 10.00 каб.№ 8 Бліц-турнір “Наркотыкі.Ці трэба ім давяраць?”

Кансультацыя для бацькоў “Гендарнае выхаванне хлопчыкаў і дзяўчынак у сям’і”

9, 11
3 02.03 11.00 каб.№ 8 Кансультацыя “Выкарыстанне вольнага часу з карысцю для здароўя” 5 – 7
4 03.03 14.00 каб.№ 8 Прагляд і абмеркаванне відэароліка “Камп’ютарная залежнасць” 6 – 8
5 04.03   Рэйд “Сям’я без насілля”  

Графік работы бібліятэкі

Дні тыдня Час работы Перапынак
Панядзелак 8.00 — 17.00 13.00 – 14.00
Серада 10.00 – 12.00
Чацвер 8.00 — 17.00 13.00 – 14.00
Субота 10.00 — 12.00 цотн.15.00 — 17.00 няцотн.
Першы панядзелак месяца – санітарны дзень

Графік работы педагога сацыяльнага

Арабей Алена Якаўлеўна

Дзень тыдня Час работы Кансультацыі
  для вучняỹ   для бацькоỹ для настаỹнікаÿ
Панядзелак 15.00-17.00 15.00-16.00
Аỹторак 14.30-17.00 14.30-15.30
Серада 16.30-20.00 17.00-18.00
Чацвер 11.30-17.00 11.30-12.30 14.00 — 15.00
Пятніца 14.00-17.00 14.00 — 15.00
Субота 08.00-12.00(н.)

13.00-17.00(ц.)

9.00-10.00

13.00 — 14.00

11.00-12.00

16.00-17.00