аддзела па адукацыі Пружанскага райвыканкама

 

 

Беларусь Библиотечная
Книга Беларуси XIV-XVIII веков
Могилевский институт МВД Республики Беларусь
Архивы
Яндекс.Метрика

КАНИКУЛЫ

План выхаваўчай работы на канікулы

06.04 – 11.04. 2020

п/п

Дата Час/месца

правядзення

Мерапрыемствы  Удзельнікі (класы) Адказны
1 06.04 10.00 каб.№ 4 Гульня-падарожжа “Гэта ўсё  Беларусь” 1, 2 Коверзнева І.М.
2 06.04 11.00 каб. № 3 Інтэрактыўная гульня “Скрыня карысных парад” 5 – 7 Жырыкава Н.І.
3 07.04 11.00 стадыён Эстафета “Хто любіць спорт, той здаровы і бадзёры” 9, 11 Семянчук В.М., Шаршуновіч Л.І.
4 07.04 10.00 каб.№8 Конкурс літаратурных работ, прысвечаных  75-годдзю Перамогі “Великая Победа: наследие и наследники ” 7,11 Арабей А.Я., Вашчук А.В.
5 07.04 11.00 шк. пляцоўка Экалагічны калейдаскоп “Гукі і фарбы вясны” 1 – 4 Бяляева І.Р.
6 08.04 10.00 шк. пляцоўка Конкурс малюнкаў мелам “Вясновы вернісаж” 1 – 4 Тарасава М.Б.
7 08.04 10.00 каб. № 10 Практычны занятак “Беражы сваё здароўе” 5 – 7 Граб В.М.
8 09.04 11.00 каб.№ 3 Гульня-віктарына “Ніколі не забудзем” да 75-годдзя Перамогі 1 – 4 Ханіла І.В.
9 09.04 10.00 каб.№ 5 Прагляд і абмеркаванне відэароліка “Па дарозе да здароўя” 9,11 Вашчук А.В.
10 10.04 11.0 каб.№ 5 Квэст-гульня “Пароль — акцябронак” 1 – 4 Каляда А.Г.
11 10.04 10.00 каб.№11 Конкурсная праграма “Аб самым галоўным” 5 – 7 Менжынская Г.А.
11 11.04 10.00 стадыён Спартландыя “Вясновыя старты: нашы рэкорды роднай школе” 1 – 4 Тарасава М.Б.
12 11.04 10.00 каб.№ 3 Падарожжа па станцыях “Краіны Здароўя” 8, 9 – 11 Вашчук А.В.
13 11.04 13.00 каб.№ 11 Выпуск лістовак “Ведай правілы здароўя” Члены БРСМ Каляда А.Г.

План работы педагога сацыяльнага ў час вясенніх канікул

06.04.2020 — 11.04.2020

Дата Час і месца правядзення Мерапрыемствы Класы

(удзельнікі)

1 06.04 11.00 каб. № 8 Прафілактычная гутарка “Вольны час з карысцю” 5 – 7
2 07.04 Рэйд “Сям’я без насілля”
3 08.04 17.00 каб. № 8 Кансультацыя для бацькоў “Дзіцяча-бацькоўскі канфлікт і спосабы яго пераадолення”
4 09.04 11.00 каб. № 8 Кансультацыя для вучняў “Сацыяльныя сеткі: карысць ці шкода?” 9, 11
5 10.04 14.00 каб. № 8 Кансультацыя для вучняў“Як засцерагчы сябе ад хваробы?” 6 – 8

Графік занятасці гімнастычнай залы на веснавыя канікулы

06.04 — 11.04.2020

Дата Урок Клас Прапануемыя мерапрыемствы Адказны
06.04 4 3 – 6 Група па лёгкай атлетыцы Шаршуновіч Л.І.
5 7 – 11 Група па лёгкай атлетыцы Шаршуновіч Л.І.
6 2 – 4 Гульня “Піянербол” Шаршуновіч Л.І.
7 7 – 9, 11 Спартыўная гульня “Валейбол” Шаршуновіч Л.І.
07.04 1 1 – 4 Рухомая гульня “Злаві ў сетку” Шаршуновіч Л.І.
3 9, 11 Эстафета “Хто любіць спорт, той здаровы і бадзёры” Шаршуновіч Л.І.,

Семянчук В.М.

4 7 – 9 Камандныя спаборніцтвы па піянерболе Шаршуновіч Л.І.
5 7 – 9 Рухомыя гульні Шаршуновіч Л.І.
08.04     2 5, 6 Спартландыя “Мы за здаровы лад жыцця” Шаршуновіч Л.І.
    3 3, 4 Конкурсная праграма “Я і спорт” Шаршуновіч Л.І.
4 7 – 9, 11 Група па валейболе Шаршуновіч Л.І.
5 9, 11 Індывідуальныя заняткі па АФП Шаршуновіч Л.І.
6 5 – 7 Індывідуальныя заняткі па лёгкай атлетыцы Шаршуновіч Л.І.
09.04

 

2 5 – 8 Гульня ў шашкі  і шахматы Шаршуновіч Л.І.
3 1 – 4 Індывідуальныя заняткі па лёгкай атлетыцы Шаршуновіч Л.І.
4 8, 9, 11 Індывідуальныя заняткі па лёгкай атлетыцы Шаршуновіч Л.І.
     5    7 – 9, 11 Індывідуальныя заняткі па валейболе Шаршуновіч Л.І.
6 5 – 7 Гульня “Піянербол” Шаршуновіч Л.І.
10.04 2 1 – 4 Рухомыя гульні Шаршуновіч Л.І.
3 7 – 9, 11 Гульня “Валейбол” Шаршуновіч Л.І.
4 1 – 4 Рухомыя гульні Шаршуновіч Л.І.
5 11 Індывідуальныя заняткі па АФП Шаршуновіч Л.І.
11.04     1 3 – 9 Група па лёгкай атлетыцы Шаршуновіч Л.І.
2 2 – 4 Гурток “Здаравячок”    Тарасава М.Б,
    3 3 – 9 Індывідуальныя заняткі па лёгкай атлетыцы Шаршуновіч Л.І.
    4 7 – 9, 11 Група па валейболе Шаршуновіч Л.І.
5 9, 11 Індывідуальныя заняткі па лёгкай атлетыцы Шаршуновіч Л.І.

Расклад работы гурткоў і спартыўных секцый на канікулах з 30.03.2020 па 11.04.2020

Дзень тыдня Назва

гуртка, секцыі

Час і месца правядзення Удзельнікі (клас) Адказны
Панядзелак драматычны гурток 12.00 – 12.45

каб. № 5

7 – 9, 11 Вашчук А.В.
група па лёгкай атлетыцы 12.00 – 12.45

13.00 – 13.45

3 – 7

7 – 9, 11

Шаршуновіч Л.І.
Серада група па валейболе 12.00 – 12.45 7 – 9, 11 Шаршуновіч Л.І.
гурток “Умелыя ручкі” 11.00 – 11.45

12.00 – 12.45

каб. № 2

2 – 4 Тарасава М.Б.
Гурток “Гаспадынька” 12.00 – 12.45

каб. № 17

3 – 8, 11 Ханіла В.С.
Чацвер гурток “Звонкія галасы” 12.00 – 12.45

каб. № 5

1 – 6 Бяляева І.Р.
Субота група па лёгкай атлетыцы 09.00 – 09.45

1,3,4 субота

3 – 9 Шаршуновіч Л.І.
Гурток “Здаравячок” 9.55 – 10.40 2 – 4 Тарасава М.Б.
гурток “Звонкія галасы” 10.45 – 11.30

каб. № 5

1 – 6 Бяляева І.Р.
гурток “Юны біёлаг” 10.50 – 11.35

каб. № 10

5 – 8 Граб В.М.
група па валейболе 10.50 – 11.35 7 – 9, 11 Шаршуновіч Л.І.
драматычны гурток 11.45 – 12.30

каб. № 5

7 – 9, 11 Вашчук А.В.

Графік занятасці кабінета інфарматыкі на канікулах

06.04.2020 — 11.04.2020

Дата Час Мерапрыемствы Адказны
06.04 10.00 – 11.00 Гульня-падарожжа «Гэта ўсё Беларусь» Коверзнева І. М.
11.00 – 11.45 Інтэрактыўная гульня “Скрыня карысных парад” Жырыкава Н.І.
12.00 – 12.45 Навучанне рабоце на камп’ютары Бяляева І. Р.
07.04 09.00 – 10.00 Падрыхтоўка настаўнікаў да ўрокаў (па неабходнасці)
10.00 – 10.45 Навучанне рабоце на камп’ютары Тарасава М. Б.
10.50 – 11.35 Навучанне рабоце на камп’ютары Ханіла І. В.
12.00 – 12.45 Падрыхтоўка настаўнікаў да ўрокаў (па неабходнасці)
08.04 09.00 – 09.50 Навучанне рабоце на камп’ютары Шут Г. Л.
10.00 – 10.45 Знаёмства педагогаў з ЭСН Коверзнева І.М.
11.00 – 12.00 Знаёмства педагогаў з ЭСН Менжынская Г. А.
12.00 – 13.00 Навучанне рабоце на камп’ютары Тарасава М.Б.
09.04 09.00 – 09.50 Навучанне рабоце на камп’ютары Семянчук В.М.
10.00 – 10.45 Прагляд і абмеркаванне відэароліка “Па дарозе да здароўя” Вашчук А.В.
11.00 – 11.45 Гульня-віктарына “Ніколі не забудзем” да 75-годдзя Перамогі Ханіла І.В.
12.00 – 12.45 Гурток «Звонкія галасы» (1, 3 – 6 кл.) Бяляева І. Р.
10.04 09.00 – 10.00 Навучанне рабоце на камп’ютары Вашчук А. В.
10.00 – 10.50 Знаёмства педагогаў з ЭСН Семянчук В.М.
11.00 – 11.45 Знаёмства педагогаў з ЭСН Ханіла В.С.
11.04 09.00 – 10.00 Работа з вучнямі ў прадметным кабінеце (7 кл.) Бяляева І. Р.
10.00 – 10.40 Падрыхтоўка настаўнікаў да ўрокаў (па неабходнасці)
10.45 – 11.30 Гурток «Звонкія галасы» (1 – 6 кл.) Бяляева І. Р.
12.00 – 13.00 Падрыхтоўка настаўнікаў да ўрокаў (па неабходнасці)

План работы бібліятэкі на канікулы

з 06.04.2020 па 11.04.2020

п/п

Дата Час правядзення Мерапрыемствы Удзельнікі (класы) Адказны

 

1. 06.04 12.00 бібліятэка Выстава “Яе вялікасць – кніга!” 1 – 4 Каляда А.Г.
2 08.04 11.00 бібліятэка Часопіс для дзяцей “Сябруем з “Вясёлкаю” 5 – 7 Каляда А.Г.
3. 09.04 14.00 бібліятэка Акцыя “Кніжцы новае жыццё” Актыў бібліятэкі Каляда А.Г.
4. 11.04 14.00 каб.№ 4 Віктарына “Галоўны з казачнікаў свету”(да 210-годдзя з дня нараджэння Г.Х.Андэрсэна) 1 – 4 Каляда А.Г.
5. 11.04 15.00 бібліятэка Інфармацыйны вугалок “Беларускія касманаўты на арбіце” 1 – 9, 11 Каляда А.Г.

План работы педагога-арганізатара на канікулы

з 06.04.2020 па 11.04.2020

п/п

Дата Час правядзення Мерапрыемствы Удзельнікі (класы) Адказны

 

1. 07.04 10.00 каб.№ 15 Піянерская майстэрня ”Правілы піянераў для акцябрат” Актыў “БРПА” Каляда А.Г.
2. 08.04 14.00 каб.№ 15 Распрацоўка буклета “Вясеннія правілы бяспекі” 7 – 8 Каляда А.Г.
3 09.04 14.00 Аперацыя “Абеліскі” Члены “БРСМ” Каляда А.Г.
4. 10.04 11.00 каб.№ 5 Квэст –гульня “Пароль — акцябронак” 1 – 4 Каляда А.Г.
 5. 11.04 13.00 каб.№ 5 Выпуск лістовак “Ведай правілы здароўя” Актыў “БРСМ” Каляда А.Г.
6. канікулы 08.00 – 17.00 Аперацыя па збору макулатуры “Здай макулатуру – захавай дрэва” 1 – 9, 11 Каляда А.Г.,  класныя кіраўнікі
7. канікулы 10.00 каб.№ 15 Работа па праекту “Вянок славы” Актыў “БРПА” Каляда А.Г.

План выхаваўчай работы на канікулы

30.03.2020 – 05.04.2020

п/п

Дата Час/месца

правядзення

Мерапрыемствы Удзельнікі (класы) Адказны
1 30.03 — 05.04 Прафілактычная акцыя «Карысныя канікулы» 1 — 11 Нам. дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце, педагог сацыяльны
2 30.03 12.00 каб.№ 14 Конкурсная праграма “Свет казак Г. Х. Андэрсэна” 1, 2 Бяляева І.Р.
3 30.03 14.00 бібліятэка Віктарына “У свеце цікавага” 3, 4 Каляда А.Г.
4 31.03 10.00 каб.№ 4 Матэматычны турнір “У лабірынце лікаў” 1, 2 Коверзнева І.М.
5 31.03 10.00 каб.№ 10 Выпуск лістовак “Здаровы я – здаровая краіна” 8 – 9, 11 Граб В.М.
6 31.03 11.00 каб.№ 16 Інтэлектуальная гульня “Дзеці новага пакалення” 3, 4 Ханіла І.В.
7 31.03 10.00 пляцоўка па ПДР Практычны занятак “Захоўвай і выконвай правілы дарожнага руху” 5 – 7 Хільковіч І.М.
8 31.03 11.00 каб.№ 3 Экалагічны турнір “Па лясных сцяжынках” 5 – 7 Жырыкава Н.І.
9 31.03 12.00 каб.№ 8 Творчая піянерская майстэрня ”Цуды сваімі рукамі” 5 – 7 Каляда А.Г.
10 31.03 11.00 каб.№ 5 Інтэлектуальная гульня “Рознакаляровы свет здароўя” 8 – 9, 11 Вашчук А.В.
11 01.04 10.00 каб.№ 16 Экалагічная гульня “Свет без адходаў” 1, 2 Ханіла І.В.
12 01.04 10.00 каб.№ 2 Тэлекалаж “Ералаш прадстаўляе” 3, 4 Тарасава М.Б.
13 01.04 10.00 каб.№ 3 Гумарыстычнае асарці “Смяшынка жыве побач” 5 – 7 Жырыкава Н.І.
14 01.04 10.00 каб.№ 7 Літаратурная квэст-гульня “Для тых, хто многа ведае” 8, 9 Семянчук В.М.
15 01.04 11.00 каб.№ 8 Бліц-турнір “Наркотык. Ці трэба яму давяраць?” 9, 11 Арабей А.Я.
16 02.04 10.00 пляцоўка па ПДР Практычны занятак “Берегите руки, ноги, не шалите на дороге” 1 – 4 Бяляева І.Р.
17 02.04 10.00 каб.№ 11 Дзелавая гульня “Дзень яднання народаў Беларусі і Расіі” 5 – 7 Менжынская Г.А.
18 02.04 10.00 каб.№ 10 Гадзіна зносін “Дзве сястры – Беларусь і Расія” 8 – 9, 11 Граб В.М.
19 02.04 11.00 пляцоўка па ПДР Практыкум “Правілы дарожныя патрэбна ведаць кожнаму” 8 – 9,11 Семянчук В.М.
20 02.04 11.00 каб.№ 4 Гульня-падарожжа “Сяброўства паміж Беларуссю і Расіяй” 1, 2 Коверзнева І.М.
21 02.04 12.00 каб.№ 4 Гадзіна чытання. Чытаем кнігу разам “Падарожжа па гарадах-героях”  (да 75-годдзя Перамогі) 3, 4 Каляда А.Г.
22 03.04 10.00 каб.№ 2 Гульнёвая праграма “Гэтыя цікавыя жывёлы” 3. 4 Тарасава М.Б.
23 03.04 11.00 Экскурсія ў лес “Вясна ідзе! Вясне

дарогу”

1,2 Коверзнева І.М.
24 03.04 10.00 каб.№ 11 Пазнавальная гульня “Беларусь – мая Радзіма” (да 75-годдзя Перамогі)  7, 8 Менжынская Г.А.
25 03.04 11.00 каб.№ 5 Турнір па кіберспорту “Nomber 1” 5, 6 Хільковіч І.М.
26 03.04 10.00 каб.№ 5 Гульня-віктарына “Беларусь – мой родны край” (да Года малой радзімы) 11 Вашчук А.В.
27 03.04 11.00 каб.№ 8 Аперацыя “Абеліскі” актыў БРПА Каляда А.Г.
28 04.04 10.00 каб.№ 8 Квэст “У пошуках скарбаў прыроды”   1 – 4 Коверзнева І.М.
29 04.04 10.00 Экалагічная акцыя “Будзь прыродзе сябрам” (уборка лесу ад бытавога смецця) 5 – 9 Семянчук В.М.
30 04.04 11.00 бібліятэка Кніжная паліца “Беларускія пісьменнікі аб прыродзе” 5 – 9 Каляда А.Г.

Графік занятасці гімнастычнай залы на веснавыя канікулы з 30.03.2020 па 04.04.2020

Дата Урок Клас Мерапрыемствы Адказны
30.03 4 3 – 6 Група па лёгкай атлетыцы Шаршуновіч Л.І.
5 7 – 11 Група па лёгкай атлетыцы Шаршуновіч Л.І.
6 2 – 4 Рухомая гульня “3-ці лішні” Шаршуновіч Л.І.
7 7 – 9, 11 Спаборніцтвы па валейболе Шаршуновіч Л.І.
31.03 1 1 – 4 Рухомая гульня “Злаві ў сетку” Шаршуновіч Л.І.
3 5 – 7 Спартыўная праграма “Цудоўныя канікулы” Шаршуновіч Л.І.
4 7 – 9 Камандныя спаборніцтвы па піянерболе Шаршуновіч Л.І.
5 7 – 9 Рухомая гульня “3-ці лішні” Шаршуновіч Л.І.
01.04 2      3 – 7 Спартыўная эстафета “Мяч капітану” Шаршуновіч Л.І.
3      5, 6 Конкурсная праграма “Лепшы абаронца” Шаршуновіч Л.І.
4 7 – 9, 11 Група па валейболе Шаршуновіч Л.І.
5 9, 11 Індывідуальныя заняткі па АФП Шаршуновіч Л.І.
6 5 – 7 Індывідуальныя заняткі па лёгкай атлетыцы Шаршуновіч Л.І.
02.04

 

2 5 – 8 Спаборніцтва па шашках  і шахматах Шаршуновіч Л.І.
3 1 – 4 Індывідуальныя заняткі па лёгкай атлетыцы Шаршуновіч Л.І.
4 8, 9, 11 Віктарына “Нашы алімпійцы” Шаршуновіч Л.І.
5    7 – 9, 11 Індывідуальныя заняткі па валейболе Шаршуновіч Л.І.
6 5 – 7 Гульня “Піянербол” Шаршуновіч Л.І.
03.04 2 1 – 4 Рухомая эстафета “Першы я – першая каманда!” Шаршуновіч Л.І.
3 7 – 9, 11 Гульня “Валейбол” Шаршуновіч Л.І.
4 5 – 7 Спартыўная гадзіна “Забаўляльнае падарожжа ў краіну спорту” Шаршуновіч Л.І.
5 11 Індывідуальныя заняткі па АФП Шаршуновіч Л.І.
04.04 1 3 – 9 Група па лёгкай атлетыцы Шаршуновіч Л.І.
2 2 – 4 Гурток “Здаравячок” Шаршуновіч Л.І.
3 3 – 9 Індывідуальныя заняткі па лёгкай атлетыцы Шаршуновіч Л.І.
4 7 – 9, 11 Група па валейболе Шаршуновіч Л.І.
5 9, 11 Індывідуальныя заняткі па лёгкай атлетыцы Шаршуновіч Л.І.