Расклад вучэбных заняткаў на ІІ паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

1 — 4 класы

 званкі 1 кл. 2 кл. 3 кл. 4 кл.

Панядзелак

 1. 9.00-9.45

2. 9.55-10.40

3. 11.00-11.45

4. 12.00-12.45

5. 12.55-13.40

6. 13.55-14.40

7. 14.50-15.35

1. чалавек і свет

2.фіз.культура і зд.

3. матэматыка

4. выяўл. мастацтва

1. бел.мова

2. фіз.культура і зд.

3. матэматыка

4. выяўл. мастацтва

 

1. прац. навучанне

2. матэматыка

3. музыка

4. ням. мова

5. асн.бясп.жыццядз.

1.выяўл.мастацтва

2. матэматыка

3. фіз.культура і зд.

4. русский язык

5. чалавек і свет

Аўторак

1.    9.00 — 9.45

2.    9.55-10.40

3.  11.00-11.45

4.  12.00-12.45

5.  12.55-13.40

6.  13.55-14.40

7.  14.50-15.35

1. прац. навучанне

2. матэматыка

3. навуч.грам.(пісьмо)

4. навуч. грам. (чыт.)

1. прац. навучанне

2. матэматыка

3. русский язык

4. русская лит.

1. бел.літ.

2. бел. мова

3. матэматыка

4. русский язык

5. русская лит.

1. музыка

2. ням.мова

3. матэматыка

4. русский язык

5. русская лит.

Серада

1.    9.00 — 9.45

2.    9.55-10.40

3.  11.00-11.45

4.  12.00-12.45

5.  12.55-13.40

6.  13.55-14.40

7.  14.50-15.35

1. русский язык(вусн.)

2.фіз.культура і зд.

3. матэматыка

4. навуч. грам. (чыт.)

1. літ.чыт.

2. фіз.культура і зд.

3. матэматыка

4.русский язык

5. асн.бясп. жыццядз.

1. чалавек і свет

2. матэматыка

3. фіз.культура і зд.

4. русский язык

5. русская лит.

1. бел.літ.

2. бел. мова 

3. матэматыка

4. ням.мова

5. прац.навучанне

Чацвер

1.    9.00 — 9.45

2.    9.55-10.40

3.  11.00-11.45

4.  12.00-12.45

5.  12.55-13.40

6.  13.55-14.40

7.  14.50-15.35

1. навуч. грам. (пісьмо)

2. матэматыка

3. гадзіна зд. і спорту

4. выяўл.маст.

1. русская лит.

2. матэматыка

3. гадзіна зд. і спорту

4. русский язык

1. гадзіна зд. і спорту

2. русский язык

3. ням. мова

4. матэматыка

5. выяўл. мастацтва

1. гадзіна зд. і спорту

2. матэматыка 

3. русский язык

4. русская лит.

 

Пятніца

1.    9.00 — 9.45

2.    9.55-10.40

3.  11.00-11.45

4.  12.00-12.45

5.  12.55-13.40

6.  13.55-14.40

7.  14.50-15.35

1. навуч. грам. (чыт.)

2. навуч. грам. (пісьмо)

3. музыка

1. літ.чыт.

2. бел. мова

3. музыка

4. чалавек і свет

1. бел. мова

2. ням. мова

3. фіз.культура і зд. 

4. бел. літ.

1.  бел. літ.

2. бел. мова

3. ням. мова

4. фіз.культура і зд.

5. асн. бясп. жыццядз.

5 — 8 класы

5кл. 6кл. 7кл. 8кл.
 1. чалавек і свет

2. ням. мова

3. матэматыка

4. бел.мова

5. гадзіна зд. і спорту

6. сусв.гісторыя

 1. біялогія

2. бел. мова

3. бел. літ.

4. інфарматыка (І)

5. гадзіна зд. і спорту

6. матэматыка

 1. бел.літ.

2. матэматыка

3. ням. мова

4. сусв.гісторыя

5. мастацтва

6. біялогія

7. інфарматыка (І)

 1. бел. мова

2. геаграфія

3. русская лит.

4. хімія

5. матэматыка

6. інфарматыка (І)

  1. ням. мова

2. фіз. культура і зд.

3. русский язык

4. матэматыка

5. мастацтва

6. русская лит.

 1. русская лит.

2. русский язык

3. матэматыка

4. ням. мова

5. фіз. культура і зд.

6. мастацтва

 1. бел. літ.

2. бел. мова

3. фізіка

4. фіз. культура і зд.

5. матэматыка

6. геаграфія

 1. біялогія

2. матэматыка

3. сусв.гісторыя

4. фізіка

5. ням. мова

6. фіз. культура і зд.

7. геаграфія

 1. бел. літ.

2. бел. мова

3. матэматыка

4. сусв.гісторыя

5. прац. навучанне

 1. бел. літ.

2. бел. мова

3. ням. мова

4. матэматыка

5. русский язык

6. прац. навучанне

7. прац. навучанне

 1. русская лит.

2. русский язык

3. прац. навучанне

4. прац. навучанне

5. матэматыка

6. ням. мова

7. гадзіна зд. і спорту

 1. ням. мова

2. прац. навучанне

3. бел. мова

4. бел. літ.

5. мастацтва

6. матэматыка

7. гадзіна зд. і спорту

 1. русская лит.

2. русский язык

3. матэматыка

4. фіз. культура і зд.

5. асн. бясп. жыцядз.

 1. бел.мова

2. ням. мова

3. геаграфія

4. матэматыка

5. русская лит.

6. сусв.гісторыя

 1. ням. мова

2. біялогія

3. гісторыя Беларусі

4. хімія

5. матэматыка

 1. хімія

2. матэматыка

3. русская лит.

4. русский язык

5. фіз. культура і зд.

 1. матэматыка

2. русский язык

3. бел.літ.

4. ням. мова

5. бел. мова

 1. фіз. культура і зд.

2. матэматыка

3. гісторыя Беларусі

4. інфарматыка (ІІ)

5. русский яз.

6. сусв.гісторыя

 1. інфарматыка (ІІ)

2. фіз. культура і зд.

3. матэматыка

4. бел. мова

5. фізіка

6. русский язык

 1. фізіка

2. гісторыя Беларусі

3. матэматыка

4. русский язык

5. ням. мова

6. інфарматыка (ІІ)

7. біялогія

9, 11 класы

9кл. 11 кл.
1. матэматыка

2. бел. мова

3. хімія

4. геаграфія

5. ням.мова

6. фіз. культура і зд.

1. ням. мова

2. хімія

3. прац. навучанне

4. фіз. культура і зд.

5. прац. навучанне

6. матэматыка

1. сусв.гісторыя

2. матэматыка

3. бел. мова

4. бел.  літ.

5. фізіка

6.  ням. мова

1. фізіка

2. біялогія

3. ням. мова

4. русский язык

5. русская лит.

6. матэматыка

7. астраномія

1. прац. навучанне

2. матэматыка

3. русская лит.

4. русский язык

5. фіз. культура і зд.

6. грамадазнаўства

7. бел.літ.

1. фіз. культура і зд.

2. ням. мова

3. сусв.гісторыя

4. бел. мова

5. бел.  літ.

6. мед. падр. /дапр. падр.

7. прац. навучанне

1.  біялогія

2. матэматыка

3. хімія

4. ням. мова

5. сусв.гісторыя

6. гадзіна зд. і спорту

1. грамадазнаўства

2. хімія

3. матэматыка

4. біялогія

5. фізіка

6. гадзіна зд. і спорту

1. гісторыя Беларусі

2. фізіка

3. русский язык

4. біялогія

5. інфарматыка (І)

6. матэматыка

7. інфарматыка (ІІ)

1. бел.літ.

2. інфарматыка (І)

3. інфарматыка (ІІ)

4. матэматыка

5. гісторыя Беларусі

6. геаграфія

1. прац. навучанне

2. прац. навучанне

3. прац. навучанне

Продолжить чтениеРасклад вучэбных заняткаў на ІІ паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

Расклад пазакласнай дзейнасці на ІІ паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

№ урока

Час

Назва Удзельнікі
Панядзелак 0. 08.05-08.50

6. 14.00-14.45

7. 14.50-15.35

Драматычны гурток

ГКП

Група па лёгкай атлетыцы

ГКП

6 — 9 кл.

3 кл.

4, 5, 7 ,8 кл.

11 кл.

Аўторак 0. 08.30-08.50

7. 14.50-15.35

Інфармацыйная гадзіна

Група па лёгкай атлетыцы

ГКП

1 — 9, 11 кл.

4, 5, 7 ,8 кл.

11 кл.

Серада 0. 08.05-08.50

6. 13.55-14.40

8. 15.45-16.30

Гурток «Звонкія галасы»

Класная гадзіна

Група па валейболе (2-я серада)

2 — 6 кл.

3, 4, 5 кл.

7 — 9, 11 кл.

Чацвер 5. 12.55-13.40

 

6. 13.55-14.40

 

7. 14.50-15.35

8. 15.45-16.30

Класная гадзіна

ГКП

Класная гадзіна

ГКП

Класная гадзіна

Група па лёгкай атлетыцы (2-гі чацвер)

1 — 2 кл.

4 кл.

7 кл.

8 кл.

6, 7, 8, 9, 11 кл.

3 — 9, 11 кл.

Пятніца 6. 13.55 — 14.40 ГКП

ГКП

Гурток «Здаравячок»

5 кл.

6 кл.

2 — 4 кл.

Субота 1. 09.00-09.45

 

2. 09.55-10.40

3. 10.45-11.30

 

4. 11.40-12.25

Выхаваўчыя мерапрыемствы

Група па лёгкай атлетыцы

Выхаваўчыя мерапрыемствы

Гурток «Звонкія галасы»

Драматычны гурток

Група па валейболе

1 — 4 кл.

5 — 9 кл.

5 — 9 кл.

2 — 6 кл.

6 — 9 кл.

7 — 9, 11 кл.

 

Продолжить чтениеРасклад пазакласнай дзейнасці на ІІ паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года